góly:  17, 33. a 39. Hendrych, 60. Honců
rozhodčí: Bartoň - Machata, Mahrla ŽK: 1:0 (tradičně Zigo)  diváků: 80

FK Mostek B: Hlušička - S. Robek ml., S. Robek st., Špulák, Kozák - Vr. Robek (72. J. Duchek), Zigo, Honců, Naštický - Hendrych, Polák (74. Lebeda)

KLETBA ZLOMENA. SLAVÍME PRVNÍ PODZIMNÍ VÝHRU DOMA

1. B třída sk. A, 8. kolo, sobota 1. října, 17 hodin

góly:  21. Hendrych, 49. V. Robek - 44. Bárta
rozhodčí: Šlezingr ŽK: 1:3 (Plch - Men, Rulc, Baše) diváků: 130

FK Mostek:
Hlušička - Besšapošnikov, Kučera, Polák, Záruba (37. J. Duchek) - O. Pacák, D. Duchek, V. Robek, Plch - Brádle (82. S. Robek ml.), Hendrych

SK Sobotka: Jonáš - Rulc, Halbych, Klečal, Bárta, Baše, Knobloch, Kubišta, Gerboc, Macoun, Men (84. Brigí)

V prvním poločase drželi míč častěji na svých kopačkách hosté, ale do šancí se nedostávali a pozornost brankáře Hlušičky zkoušeli jen střelami z dálky. Jedna mosteckému gólmanovi vypadla z rukou, ale míč stihl zachytit před čárou. Počínání domácích hráčů v útoku bylo nebezpečnější a ve 21. minutě se jim podařilo zrealizovat pohlednou akci, která skončila úvodním gólem. V. Robek na středu hřiště prostrčil míč D. Duchkovi, ten poslal milimetrový pas za obranu na Hendrycha a mostecký snajpr chladnokrevně prostřelil Jonáše - 1:0. Hendrych byl poté v další šanci sražen v pokutovém území, ale sudí Šlezingr tento zákrok jako faul neposoudil. V poslední čtvrthodině první půle Sobotka zatlačila Mostek na jeho polovinu a vyústěním hostující tlaku byla vyrovnávací branka ve 44. minutě. Po standardní situaci hlavičkoval Bárta do protipohybu brankáře - 1:1. Klíčový okamžik zápasu přišel hned na začátku druhého poločasu. Hendrych se prodral do vápna, z čáry poslal zpětnou přihrávku na hranici šestnáctky, odkud přesně k tyči zamířil V. Robek - 2:1. Domácí tým poté výsledek ubránil, ale protože uklidňující třetí gól z brejků nedal, zůstával zápas otevřený až do konce. Tři velké šance hostů vychytal skvělý Hlušička. Gól sobotského Bašeho v poslední minutě byl z ofsajdu.